IAK Prozessbegleitung

Dołącz do nas

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Szansa dla Ciebie jako trenera – coacha – konsultanta – przedsiębiorcy
Chcesz się rozwijać?
Myślisz o alternatywnej ścieżce kariery?
Chcesz robić coś wartościowego?
Jesteś w stanie pracować z ludźmi i organizacjami na głębokim poziomie, inspirować ich, poszerzać świadomość ich funkcjonowania i wspierać w zmianie,  by dojrzewali i realizowali pełnię swojego potencjału?
… i dobrze przy tym zarabiać?

W celu wzmocnienia naszego zespołu jesteśmy otwarci na (współ) przedsiębiorców z interesującym doświadczeniem, którzy będą wdrażali nasze programy i usługi, i mieli swój udział w rozwoju podejścia IAK. Nie chodzi nam o „pracę”, lecz o rozwój ludzi i organizacji jako powołanie. Partnerzy IAK pracują na zasadzie samozatrudnienia działając pod marką IAK, w zgodzie z naszym egzystencjalno-humanistycznym podejściem.

To, co najlepsze z obu światów

Nasza struktura oferuje to, co najlepsze z obu światów „wolnej społeczności” i „silnych relacji”. Dostajesz wolność i odpowiedzialność niezależnego przedsiębiorcy i jednocześnie masz dostęp do wiedzy, doświadczenia i możliwości międzynarodowej firmy szkoleniowej.

Finansowo współpraca oparta jest na prostym systemie licencyjnym.  Proces poznawania się i wdrażania wymaga osobistego zaangażowania, nie wpisowego.

Ukierunkowanego na świadomość i postawy podejścia IAK najlepiej doświadczyć podczas otwartego programu rozwojowego dla liderów TETA Leadership.

Jeśli jesteś zainteresowany/a i identyfikujesz się z podejściem IAK, skontaktuj się z nami lub do zobaczenia na TETA.

IAK International
Institute for Applied Creativity
Kölner Weg 44
D – 50858 Köln
Deutschland

IAK w Polsce

Osoba kontaktowa - Michał Lewandowski

Mob 0048/668183182
Email michal.lewandowski@iak.com
Web www.pl.iak.com

IAK

Od 1970 wspiera rozwój Przywództwa i Kultury Organizacyjnej. Jesteśmy przekonani, że droga do trwałych zmian i sukcesu wiedzie poprzez wzmocnienie jednostki. Usługi i narzędzia, które rozwijamy od dziesięcioleci, oparte są na praktycznej integracji strategii, struktury i kultury w danej rzeczywistości korporacyjnej.